Tel. +48 85 653-53-33

ul. Ciesielska 2/22, 15-542 Białystok

Menu

О firmie

Firma KBB Orso powstała w 1999 roku.

Od roku 2008 nastąpił bardzo intensywny rozwój sprzedaży kompletnych pokryć dachowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko co posłuży do wybudowania czy też remontu dachu. Dachówki ceramiczne, blacho-dachówki, blachy trapezowe, okna dachowe, rynny PCV, rynny stalowe, membrany paro-przepuszczalne, akcesoria dachowe.

ciesielska salon 001ciesielska salon 002ciesielska salon 003

Nasza firma przedkłada ponad wszystko dobro klienta. Mamy świadomość, że przy wyborze i zakupie materiałów dachowych w dużej mierze oczekujecie Państwo od nas rzetelnego i fachowego doradztwa, dla nas to poczucie dużej odpowiedzialności za powierzone nam zaufanie, a Państwa zadowolenie po zakończonej inwestycji jest naszą dodatkową satysfakcją.

W zakresie wyboru producentów stawiamy bardzo rygorystyczne wymagania co do jakości, konkurencyjności cenowej jak również wywiązywania się z terminów dostaw.
Jesteśmy importerem i regionalnym przedstawicielem takich firm jak: TONDACH, CREATON, BRAAS, BRATEX, VELUX, OKPOL, FAKRO, BRATEX, WA-BIS, BLACHY PRUSZYŃSKI, FLORIAN S.A..

Pomożemy również Państwu w zakresie wykonawstwa, ponieważ nasz firma współpracuje z najlepszymi firmami dekarskimi z regionu.

Będzie nam niezmiernie miło powitać Państwa w gronie naszych zadowolonych klientów!

×

Log in