Tel. +48 85 653-53-33

ul. Ciesielska 2/22, 15-542 Białystok

Menu

Braas

O firmie

logo braasDachówki Braas są znane na świecie już od ponad 50 lat.

W Polsce Braas istnieje od 1993 roku, w którym to powstała firma Braas Polska. Początkowo oferta obejmowała produkty Braas sprowadzane z Niemiec. W sierpniu 1995 roku nastąpiło otwarcie magazynu centralnego w Opolu, a w czerwcu 1996 r. uruchomiono tam pierwszy zakład produkcyjny.

W rok później podjęto decyzję o budowie kolejnej fabryki w Polsce, tym razem w Płońsku. Otwarcie nowego zakładu, który posiada najnowocześniejszą w Europie linię do produkcji dachówek cementowych, nastąpiło 18 czerwca 1999r.

1 października 2004 roku nastąpiło przekształcenie Braas Polska w przedsiębiorstwo Lafarge Dachy. Firma stała się największym producentem dachówek w kraju.
Do dziś połowa sprzedawanych w Polsce dachówek pochodzi z taśm produkcyjnych Braas, a marka jest jedną z najbardziej znanych na rynku materiałów budowlanych.

W myśl zasady, że trzeba być jak najbliżej klienta, produkty Braas są dystrybuowane poprzez cztery magazyny handlowe: w Opolu, Płońsku, Przysusze oraz Pile. Usprawniają one realizację zamówień klientów z całej Polski.

Uwzględniając nowe wymagania i wykorzystując pojawiające się możliwości rynkowe, z początkiem 2008 r. marka Braas zostaje włączona do Grupy MONIER. Ten patronat światowego potentata w dziedzinie pokryć dachowych jeszcze bardziej wzmocni pozycję Braas jako niekwestionowanego lidera jakości oferowanych produktów i rozwiązań.

Produkty

braas betonowe       braas ksztaltowe
Dachówki betonowe       Dachówki kształtowe
         
         
         

Cennik


money-1
Zapoznaj się z cennikiem i przyjdź do nas po duży rabat!

pdfCennik BRAAS 20149.82 MB

Last modification: Pn 18 Kwi 2016
×

Log in